سوال : دوره های مجازی سایت به چه ترتیب می باشد و شامل چه مواردی می شود؟

منظور از دوره های مجازی در حقیقت فیلم های آموزشی به همراه تمریناتی می باشد که توسط اساتید ارائه گردیده و پس از خریداری محصول توسط هنرجویان سایت فیلم های مرتبط با آن دوره در پروفایل هنرجو جهت دانلود در دسترس می باشد. همچنین دوره های یاد شده به صورت دی وی دی هایی نیز برای دوستان علاقمند با شرایطی که در ادامه ذکر گردیده ارسال می گردد .

مزیت های دوره های مجازی سایت:

  • امکان استفاده از فایل های تکمیلی اساتید که در طول زمان به مجموعه آموزشی در صورت نیاز اضافه می گردد(فیلم های یاد شده تنها در پروفایل دوستانی که از سایت محصول را خریداری نمودند قرار داده می شود)
  • امکان ارسال لینک عضویت گروه های شبکه هاب اجتماعی از جمله تلگرام مختص هنرجویان هر دوره
  • 15 درصد کاهش قیمت برای دوره های دانلودی سایت نسبت به دی و ی دی های آموزشی ارسالی (بر روی قیمت دوره ها سایت لحاظ شده)
  • اطلاع از تخفیف های دوره ای سایت برای سایر محصولات
  • امکان بهره مندی از برخی کوپن های تخفیف برای خرید سایر محصولات( با توجه به نوع محصول)
  • ارسال ایمیل در ارتباط با اخبار جدید سایت و نمونه کارهای هنرجویان سایت
  • امکان بررسی کارهای ارسالی از هنرجویان شبکه های اجتماعی جهت انتخاب هنرجویان برتر ماه و ارائه محصولاتی از سایت به صورت رایگان به ایشان
  • ….

دوستان می تواند برای تهیه دی وی دی های دوره آموزشی مورد نظر خود با شماره تماس داده شده در بخش تماس با ما حاصل فرمایند( همچنین هزینه اراسال از تهران بر عهده خریدار می باشد)

سوال : محل های برگزاری دوره های حضوری اساتید سایت کجاست؟

دوستان برای اطلاع از برخی دوره های حضوری اساتید سایت می تواند به صفحه اینستاگرام سایت به آدرس persianartpedia مراجعه فرمایند. همچنین سایر موارد از جمله هزینه دوره ها و زمان برگزاری کلاس های حضوری  نیز از طریق شماره تماس های درج شده در پست ها قابل پیگیری می باشد.

سوال : چه زمانی طول می کشد که هنرجو بتواند از مرحله ی صفر به ترسیم تابلو به شیوه نشان داده شده برای هنرجویان شما برسد؟

روند آموزش تکنیک های هنری بستگی به میزان تمرین هر هنرجو متفاوت می باشد. اما تجربه نشان داده برای تکنیک هایی به مانند تکنیک سیاه قلم با فرض پیگیری مستمر هنرجویان و انجام تمرینات به صورت مرحله به مرحله بین شش تا هشت ماه تمرین لازم می باشد.